Tax Free Alışveriş

Tax Free Alışverişi, bulundukları ülkede ikamet etmeyen ziyaretçiler satın aldıkları ürünleri yurt dışına çıkartırken, KDV iadesi almalarına olanak sağlayarak, satın aldıkları ürünlerin fiyatlarını daha cazip hale getirir. Bunun yanında Tax free önemli bir satış-pazarlama aracı ve müşteri memnuniyetinin de vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir. Turistler, Tax Free hizmetini sağlamayan mağazaların hizmetlerini eksik olarak algılamakta ve ürünlerinin kalitesini ve orijinalliğini de sorgulamaktadır. Bu sebeple alışveriş tercihlerini hizmeti sunan mağazalardan yana kullanmaktadırlar.

Tax Free Zone ile çalışmanızın avantajları nelerdir?

Tax Free Zone üye mağazalarına tamamen ücretsiz üyelik ve hizmet sağlamaktadır.

Basit sistem alt yapısı ile kolayca kurulum yapılmakta herhangi bir zaman kaybı ve ek iş yüküne neden olmamaktadır.

Markanıza özel müşteri temsilcilerimiz gerek teknik destek, gerekse satışlarınızı arttırmaya yardımcı olacak faaliyetler konusunda sürekli hizmet sağlamaktadır.

Ekibimiz vergi iadesi sürecini basit ve verimli tutmak bu sayede müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak ve firmalarımızla güçlü ortaklıklar inşa etmek için 7/24 çalışmaktadır.

KDV 84 Nolu Genel Tebliği doğrultusunda mahsup ve nakit iade avantajları Tax Free sistemini kullanan tüm firmalara tanınan bir haktır. Biz de bu konuda gerekli muhasebe raporlama desteği sağlamaktayız.

  • Turistik satışlarınızın artmasına yardımcı oluyoruz

Mağazanızın, Markanızın ve Ürünlerinizin tanıtımı yönünde ortak çalışmalar; Alışveriş Rehberleri, mağaza personeli ve turist arasında kolay iletişimin sağlanması yönelik, muhtelif lisanlarda hazırlanmış özel broşürler sağlıyoruz.

Satış planlarınızı iyileştirmek için sektör analiz ve performans raporlarımızla sizlere destek oluyoruz.

Satışlarınızın arttırılmasına katkı sağlamak üzere müşterilerinize – personelinize yönelik Kampanyalar sadakat programları gibi çok çeşitli teşvik çalışmaları sağlıyoruz.

Internet üzerinden Web sitemiz aracılığıyla tanıtım imkânı

  • Müşterileri deneyiminizi en yükseğe taşıyoruz

Müşterileriniz için, iadelerini alabilecekleri en fazla iade noktası ve ödeme seçenekleri hatta özel VIP hizmetleri sağlıyoruz.

Havalimanlarındaki hizmetlerimiz ile müşterileriniz en kısa sürede KDV  iadelerini alırlar

Telefon, yazılı sohbet veya e-posta aracılığıyla soru ve başvurulara yanıt vermek üzere sürekli hizmet verilmektedir.

  • Personelinizin zamanı ve eğitimi bizim için önemli

Etkin teknik çözümlerimiz ve personel eğitimiyle personeliniz zamandan tasarruf eder.

Zamanında raporlama aracılığıyla şeffaf ve kolay muhasebe hizmeti alırsınız.

Satış hedeflerine yönelik personel motivasyonunu arttırıcı kampanyalar düzenliyoruz.

TAX FREE ZONE – TAX FREE Sistemine nasıl üye olunur?

Katma Değer Vergisi 96 Seri no.lu genel tebliği doğrultusunda, işlemlerin başlatılabilmesi için tarafımıza faks veya e-posta ile Vergi Levhanız – Geçerli İmza Sirkülerinizi göndermeniz –ve bu belgelerde yer alan bilgilere istinaden düzenlenecek sözleşmenin imzalanması yeterlidir.

Kullanacağınız altyapı tarafımızdan temin edilecek olup, tüm bu işlemlerle ilgili yasal bildirimler tarafımızdan yapılmaktadır.

Tax Free sistemi hakkında daha detaylı bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz. Size özel müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceklerdir.

İsim Soyisim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Konu

Mesajınız